...zpět na přehled

Sledujete v TV taneční soutěže STAR DANCE a BAILANDO? Pak víte, že umět tančit je dnes IN ! Naučte se to u nás, v kurzech „ pro dospěláky „. Kromě tancování u nás získáte i různé slevové kupony na oblečení a obuv a na letní taneční školu. Připravte se s námi na plesovou sezónu! Taneční kurz pro dospělé neboli – taneční trochu jinak! Během našeho kurzu se naučíte 12 – 14 tanců, které z vás na plesech udělají „ lvy salónu „. Vše v prima atmosféře plné zábavy. Naši lektoři jsou nejen profesionálové v tanci, ale i lidé se smyslem pro humor , kteří Vás povedou celou lekcí pohodově . U nás nezažijete stres. Náš kurz je veden “trochu jinak”, chceme, aby jste si užili tanec jako zábavu v uvolněné atmosféře a proto není nutné společenské oblečení. Vedle sálu je prostorné přísálí. Můžete přijít dříve před svojí lekcí nebo naopak zůstat déle po své lekci a v přísálí si dále trénovat naučené věci nebo si posedět s přáteli. Těšíme se na vás!

Taneční pro
"ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ " DOSPĚLÁKY"

Rozsah: 7 lekcí + závěrečný večer – podzimní kurzy říjen až prosinec
Cena: Solo jedinec 1.600 Kč, taneční pár 3.000 Kč ( tj. 1.500 Kč / osoba z páru) - párová sleva. ŠKOLNÉ LZE UHRADIT NA ÚČET 1471692001/5500, PŘÍPADNĚ V HOTOVOSTI PŘÍMO V 1.LEKCI .
Variabilní symbol je datum narození, specifický symbol je 44444 ( kurzy tanečních).

e-přihláška
Označení kurzu Termín Místo Lektoři
V 1 - PODZIMNÍ KURZ
- taneční pro začátečníky i pokročilejší, dospělé (17 až 100 let)

základní světový taneční repertoár, ST a LA tance a novinky
středa
19.15 - 21.30 hod.
--NEZNÁMÉ-- Martina Svobodová, Alain Hajda,
Eliška Vaculíková,
Mirek Zaťko

zahájení:
--NEZNÁMÉ--
Je nám líto, ale pozimní termín tanečních nemůžeme zahájit, jelikož nám majitelé až 4 násobně zvedají nájemné prostor a někteří ani nejsou schopni výši nájmu sdělit s tím, že nevědí, jaký budou mít účet za elektřinu. Nemůžeme tančit v bundách. Pokud se tato neutěšená situace zlepší, otevřeme zimní termín od ledna.

Rozdělení výuky - rozdělení lekcí

1. vyučovací hodina 19.15 – 20.00 hod. Začátečníci
Začátečník je ten, kdo do žádných tanečních nechodil, neumí vůbec nic.Začátečník je i ten, kdo kdysi do tanečních chodil, ale většinu zapomněl , nebo kde jeden v páru neumí nic a druhý trochu, apod. V této hodině se budou probírat úplné základy tanců – základní kroky, základní rytmy, základní krokové sestavy a bude výuka tanečních figur a variací, vhodných pro začátečníky.
2. vyučovací hodina 20.00 – 20.45 hod. Mírně pokročilí
jsou ti, kteří mají alespoň základní krokovou a rytmickou představu o některých tancích, absolvovali vloni nebo někdy dříve pokračovací kurzy, chodí si tančit na plesy nebo se jinak o tanec více zajímají.
3. vyučovací hodina 20.45 – 21.30 hod. Středně pokročilí / pokročilí
jsou ti, kteří chodí do kurzů již dlouho, opakovaně, hodně tančí na plesích a jiných akcích a chtějí si doplnit svůj repertoár o další figury, rytmické sestavy a atraktivnější choreografie

(vyučovací hodina = 45 min., 1 lekce = dvě vyučovací hodiny dle vlastního výběru). Ve školném máte uhrazené pro každou lekci 2 vyučovací hodiny dle vlastního výběru, vlastní kombinace .Můžete chodit na 1.+ 2 nebo 2.+ 3. vyučovací hodinu. Zvolenou kombinaci nám uveďte v přihlášce. 19.15 - 20.00 h. bude výuka základních rytmů, kroků, figur a variací pro začátečníky,mírná obtížnost. 20.00 - 21.30 h. bude výuka rytmů, sestav a variací střední obtížnosti a trénink s individuálním přístupem lektorů k jednotlivým párům . Sál ma velké prisali, proto tancechtivci mohou trénovat i zde... před svým kurzem nebo po svém kurzu a tančit 2,5 - 3 hodiny.Rozdělení výuky - rozdělení lekcí je stejné jako u podzimního kurzu.

1. vyučovací hodina 19.15 - 20.00 začátečníci
2. vyučovací hodina 20.00 - 20.45 mírně pokročilí
3. vyučovací hodina 20.45 - 21.30 středně pokročilí / pokročilí

(vyučovací hodina = 45 min., 1 lekce = dvě vyučovací hodiny dle vlastního výběru). Ve školném máte uhrazené pro každou lekci 2 vyučovací hodiny dle vlastního výběru, vlastní kombinace .Můžete chodit na 1.+ 2 nebo 2.+ 3. vyučovací hodinu. Zvolenou kombinaci nám uveďte v přihlášce.


Mimobrněnské kurzy
můžeme uspořádat přímo u Vás dle dohody - máte-li vhodné prostory a zájemce o tanec, piště, volejte. V minulých ročnících takto probíhaly lekce v Obřanech, ve Vážanech , Letovicích.

V LÉTĚ V ČERVENCI s námi můžete jet na Letní taneční školu do Luhačovic