kontakty na ubytování
" Vzhledem k malému zájmu o hromadně organizovanou stravu v předchozích ročnících, od letošního roku stravu neorganizujeme. Každý má mnoho možností stravovat se individuálně v řadě zařízeních Luhačovic. "
Typ ubytování, který jste si vybrali, vyznačte zřetelně na přihlášku a v případě ubytování ve VILE ELKTRA ( 3. a 4. týden ) a DOMOVA MLÁDEŽE ( 1. 3. a 4.týden ) Luhačovice, které zajišťujeme my, finanční částku připočtěte a uhraďte společně s částkou za školné. Pokud si zajišťujete ubytování individuálně, komunikujte přímo s ubytovacími agenturami nebo majiteli objektů a úhradu řešte přímo s nimi formou ubytovacích poukazů. Ubytování si rezervujte a uhraďte včas - nejlépe do začátku května ! Později již zbývá jen několik málo posledních volných míst.
1. týden od 1.7. je ubytování pouze na DOMOVĚ MLÁDEŽE ( k dispozici 25
míst ).
3. týden od 15.7. je ubytování na DOMOVĚ MLÁDEŽE ( k dispozici 6 míst ) a ve
Vile ELEKTRA ( k dispozici 20 míst ).
4. týden od 22.7. je ubytování na DOMOVĚ MLÁDEŽE ( k dispozici 24 ) a ve
Vile ELEKTRA ( k dispozici 10 míst ).
Celotýdenní ubytování v DOMOVĚ MLÁDEŽE počínající nedělí odpoledne a končící
pátek dopoledne stojí 1350 Kč (270 Kč/noc).
Celotýdenní ubytování ve VILE ELEKTRA počínající nedělí odpoledne a končící
pátek dopoledne stojí 1.500Kč (300 Kč/noc).
Individuálně si můžete objednat ubytování např. ve VILE JOŽKA , tel.
777633123 p. Kušnierová, od 1.7 . k dispozici 12 míst ( 2, 3 a 5 lůžkový
pokoj ), od 15.7. 5 míst ( 5 lůžkový ) a od 22. 7. 12 míst ( 2, 3 a 5
lůžkový pokoj ).
... a další priváty, vilky, na které máte své osobní kontakty nebo na které Vám dají spojení ubytovací agentury. Vyhledávejte si rovněž možnosti ubytování přes internet - adresy uvedené výše. Jako každoročně připomínáme - zajistěte si ubytování včas ! Nejlépe již v dubnu , v pozdějším období už není výběr volných míst tak rozmanitý. Zajišťujete-li si ubytování sami, komunikujete přímo s ubytovacími agenturami nebo majiteli objektů a úhradu řešíte přímo s nimi formou ubytovacích poukazů.
Informujte se co nejdříve v ubytovacích agenturách LUHAČOVICE:LUHA INFO Luhačovice , Městské informační středisko , tel./fax: 577133980,577132341, luhainfo@mesto.luhacovice.cz, www.mesto.luhacovice.cz
LUHANKA Luhačovice, cestovní a informační agentura , tel. 577681103, fax. 577 131337, luhanka@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
REGIONÁLNÍ INFOSERVER: www.luhacovice.com
LUHATOUR Luhačovice , p. Ikičová, tel. 577 131312
Agentura T-INFO LUHAČOVICE www.ubytovani-luhacovice.com nebo přímo v nejbližších institucích a privátech .
Pro ty, kteří Luhačovice neznají, malá orientační nápověda:
Sál KD Elektra se nachází přímo u centrálního náměstí. Chcete-li bydlet blízko něj, přímo v centru Luhačovic, vybírejte ubytování, které je na ulicích Masarykova, ul. Dr.Veselého , Zatloukalova, Bezručova, Pod Kamennou,Příční, Pod Léštím i z výše položených ulic Slunná, Lesní, Josefa Černíka. Některé dlouhé ulice začínají v centru u náměstí a pak stoupají směrem k okolním lesům - je tedy potřeba si přesně zjistit, v jakém místě se nabízené ubytování nachází - jsou to ulice Nádražní, Rumunská, Školní, Solné, Ant. Slavíčka, Bílá čtvrť.
... a další priváty, vilky, na které máte své osobní kontakty nebo na které Vám dají spojení ubytovací agentury. Vyhledávejte si rovněž možnosti ubytování přes internet - adresy uvedené výše. Jako každoročně připomínáme - zajistěte si ubytování včas ! Nejlépe již v březnu - dubnu , v pozdějším období už není výběr volných míst tak rozmanitý. Zajišťujete-li si ubytování sami, komunikujete přímo s ubytovacími agenturami nebo majiteli objektů a úhradu řešíte přímo s nimi formou ubytovacích poukazů.